OKSAN ÇELİK ÇATI
0 332 320 51 74 - 0 532 267 98 28
bilgi@oksancelikcati.com
=- Kurumsal -=
Oksan Çelik Çatı Firma Profili

OK-SAN; Konyada Ferforje ve çelik konstrüksiyon sistemler alanında faaliyet göstermektedir.


20 yılı aşan hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok projenin altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteli hizmet ve işçilikten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Faaliyet ve Hizmetlerimiz Arasında;


Çelik çatı sistemleri, ferforje korkuluklar, ferforje kapı ve pencere sistemleri, bayrak ve flama direkleri, kamera direkleri, yangın merdivenleri, bahçe salıncakları, kamelya ve pergole, çelik asma kat, çelik merdiven ve demir doğrama ürünleri alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Konya çelik çatı yapımı,çelik çatı fiyatları, çatı sistemleri, çelik çatı imalatı, çelik çatı,yangın merdiveni imalatı,bayrak direği,kamera direği,ferforje kapı,ferforje korkuluk