<<  Firma Profili  >>
 

OK-SAN; Konyada Ferforje ve çelik konstrüksiyon sistemler alanında faaliyet göstermektedir.

20 yılı aşan  hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok projenin altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteli hizmet ve işçilikten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamız;

 

Çelik çatı sistemleri, ferforje korkuluklar, ferforje kapı ve pencere sistemleri, bayrak ve flama direkleri, kamera direkleri, yangın merdivenleri, bahçe salıncakları ve demir doğrama ürünleri alanında profesyonel  olarak hizmet vermektedir. 

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, proje, taahhüt ve hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple çözümler üretmektedir.

 

Vizyonumuz;

 

Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Misyonumuz;

 

Hizmet verdiğimiz alanlarda, müşterilerimizin  ihtiyaçlarına hedefi ıskalamayan, zamanında ve profesyonel çözümler sunmak.

 
 
.